KPP Rawicz

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Aplikacja Moja Komenda
Głuchoniemi
Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI

Najczęściej czytane

 1. Tragiczny początek weekendu majowego

  Weekend majowy w powiecie rawickim rozpoczął się tragicznie. W sobotę na drodze Zakrzewo - Annopol zginął młody mężczyzna w wypadku samochodowym.

 2. Zmagania turniejowe młodych rowerzystów

  Rawiccy uczniowie szkół podstawowych i oddziałów gimnazjalnych sprawdzili się w III Powiatowym Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Uczniowie rywalizowali ze sobą w zakresie znajomości przepisów ruchu drogowego, ich praktycznego zastosowania oraz udzielania pierwszej pomocy.

 3. Trzecioklasiści w Komendzie

  Rawiccy funkcjonariusze gościli w komendzie uczniów klasy trzeciej z rawickiej „trójki”. Młodzież podczas lekcji poza szkołą poznała pracę rawickich stróży prawa i utrwaliła informacje na temat bezpieczeństwa.

 4. Poznań - Prośba o pomoc w identyfikacji osoby.

 5. Rywalizacja uczniów z całej Wielkopolski w Szkole Podstawowej w Chojnie

  Uczniowie szkół podstawowych i z oddziałów gimnazjalnych z całego województwa wielkopolskiego sprawdzili się w Wojewódzkim Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Uczniowie rywalizowali ze sobą w zakresie znajomości przepisów ruchu drogowego, ich praktycznego zastosowania oraz udzielania pierwszej pomocy.

 6. Uroczysta zbiórka rawickiej Policki

 7. Za prędcy na drodze

  W miniony weekend rawiccy policjanci zatrzymali trzy prawa jazdy. Kierujący samochodami osobowymi nie zastosowali się do ograniczenia prędkości w terenie zabudowanym i jechali dużo szybciej niż 50 km/h

 8. Święto Policji

 9. Rowerzysto zawsze uważaj na siebie

  Majówka za nami a wiosna w pełni…Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Rawiczu apelują do pieszych oraz rowerzystów o ostrożność i przestrzeganie kilku podstawowych zasad. Pamiętajmy, że to my sami mamy duży wpływ na bezpieczeństwo.

 10. Kacper Pląskowski na fotelu komendanta

  Po zaciętej rywalizacji podczas turniej „Możesz zostać Komendantem” na fotelu szefa rawickiej Policji zasiadł Kacper Pląwskowski. Stanowisko jego zastępców piastowali Marta Wiśniewska oraz Tomasz Kasprzak.