Komenda Powiatowa Policji w Rawiczu
Poszukiwani
Kieszonkowcy nie próżnują - wykorzystają każdą okazję - " nie dajmy się oskubać" | Drukuj |
Autor: Beata Jarczewska   
21.12.2015.

kieszonkowcyOkres przedświąteczny to między innymi czas zakupów zarówno w sklepach znajdujących w pobliżu naszego miejsca zamieszkania jak i w dużych centrach handlowych. Zwiększony napływ klientów do sklepów, zakupy w gorączkowej atmosferze, nieraz przy udziale wszystkich członków rodziny, w tym również małych dzieci, mnogość promocji, kuszące propozycje zakupów, działania marketingowe ukierunkowane na psychologię kupujących - wszystko to powoduje, że pochłonięci zakupami często zapominamy o podstawowych, nawet tych najprostszych zasadach bezpieczeństwa.

…więcej
 
Przed świątecznym wyjazdem i nie tylko | Drukuj |
Autor: BJ/EK   
14.12.2015.
clipboard0111

Aura na to nie wskazuje, ale zbliżają się jedne z najpiękniejszych Świąt w roku. Część z nas wyjedzie więc do najbliższych, aby z nimi spędzić ten niezwykły czas przy wigilijnym stole i podczas Sylwestra. My już dziś przypominamy o tym, aby właściwie zabezpieczyć mieszkanie przed wyjazdem i podajemy katalog czynności, które warto wykonać w konkretnych sytuacjach, aby nie stać się ofiarą czynu zabronionego i aby ten wyjątkowy czas w roku był radosny i spokojny.

…więcej
 
Narkotyki i dopalacze to zło, które wciąga młodzież! | Drukuj |
Autor: Administrator   
28.05.2015.
IMG 0676Problem uzależnienia od środków odurzających lub substancji psychotropowych albo środków zastępczych ma charakter wielowymiarowy, a problem narkomanii dotyka osób w różnym wieku i pochodzących z różnych środowisk społecznych. Proces ten rozpoczyna się zwykle od przypadkowej sytuacji, pierwszego poczęstowania czy pokusy przeżycia czegoś nowego. Konsekwencje jednak mogą być tragiczne w skutkach.


…więcej
 
Poprzebijał opony | Drukuj |
Autor: Beata Jarczewska   
04.02.2013.

img_362136-latek z Rawicza, który na swoim koncie ma nie jedno przestępstwo tym razem odpowie za zniszczenie mienia. Mężczyzna w chwili złości poprzebijał opony  Toyoty Land Cruiser. Szkody jakie sprawca wyrządził swoim huligańskim wybrykiem naraziły na straty pokrzywdzonego rawiczanina na dwa tysiące złotych.

…więcej
 
KGP - Karta Praw Ofiar Wypadków Drogowych | Drukuj |
Autor: KGP   
28.06.2011.

1-76005_m2.jpgWczoraj w Warszawie odbyła się konferencja prasowa poświęcona Karcie Praw Ofiar Wypadków Drogowych. Karta zawiera informacje niezbędne ofiarom wypadków drogowych, m.in. obowiązki służb, które jako pierwsze przybywają na miejsce zdarzenia.

…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 9 z 11
pkmp
debaty społeczne
Racism. Say it. Fight it.
informacje-z-odpraw.jpg
z_skrzynka.jpg
logo_nl.jpg
www.pyrek.pl
Dobór do Policji
dobor
Popularne