Komenda Powiatowa Policji w Rawiczu
Zapraszamy na Konsultacje Społeczne | Drukuj |
Autor: Beata Jarczewska   
12.02.2016.

policja_1_kopiaW powiecie rawickim podobnie jak w całej Wielkopolsce policjanci pracują nad stworzeniem mapy zagrożeń bezpieczeństwa. Ma ona obrazować mieszkańcom, jakie zagrożenia mają miejsce w ich najbliższym otoczeniu. W związku z powyższym chętnie przyjmujemy wszelkie uwagi, sugestie i informacje, które mogą przyczynić się do powstania mapy spełniającej Państwa oczekiwania.

Zapraszamy na spotkania w przyszłym tygodniu.

…więcej
 
Konsultacje Społeczne w Sierakowie | Drukuj |
Autor: Beata Jarczewska   
12.02.2016.

h10 lutego w Gimnazjum w Sierakowie odbyły się pierwsze w naszym powiecie Konsultacje Społeczne. Komendę reprezentowali Z-ca Komendanta Radosław Matysiak, Naczelnik Wydziału Prewencji Konrad Jurdeczka i Naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego Marcin Mosiek. Społeczeństwo powiatu reprezentowali głównie przedstawiciele rad osiedlowych, różnych placówek i instytucji oraz sołtysi. Władze samorządowe, starosta oraz burmistrzowie i wójt gmin należących do powiatu.

…więcej
 
Insp. Tomasz Trawiński nowym Komendantem Wojewódzkim Policji w Poznaniu | Drukuj |
Autor: Administrator   
10.02.2016.
11Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji Mariusz Błaszczak na wniosek Komendanta Głównego Policji powołał z dniem 10 lutego br. insp. Tomasza Trawińskiego na stanowisko Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu. Dotychczas T. Trawiński pełnił obowiązki Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy.
…więcej
 
W trosce o głuchoniemych | Drukuj |
Autor: Administrator   
10.02.2016.
migowyKomenda Wojewódzka Policji w Poznaniu wspólnie z Wielkopolskim Odziałem Polskiego Związku Głuchych zaplanowała cykl dyżurów dla osób głuchoniemych. Celem tego przedsięwzięcia jest dotarcie do wszystkich, mających problemy ze słyszeniem i mówieniem, którzy chcieliby uzyskać informacje o sposobie załatwiania spraw przez nich zgłoszonych w jednostkach Policji województwa wielkopolskiego. W czasie dyżurów policjanci wyjaśniać będą też procedury prawne i tłumaczyć przepisy obowiązujące np. użytkowników dróg.
…więcej
 
Stracili prawo jazdy | Drukuj |
Autor: Beata Jarczewska   
09.02.2016.

kgp-kogut-2W miniony weekend rawiccy funkcjonariusze ruch drogowego zatrzymali prawo jazdy trzem kierującym. Każda z osób przekroczyła prędkość o ponad 50 km/h w terenie zabudowanym. Kierowcy stracili prawo jazdy na okres trzech miesięcy. Na kierowców łamiących prawo nałożono mandaty karne w wysokości 500 złotych oraz 10 punktów karnych.

…więcej
 
Wypowiedz się w sprawie mapy zagrożeń bezpieczeństwa! | Drukuj |
Autor: Administrator   
08.02.2016.
mapyW naszym województwie, podobnie jak na terenie całego kraju, odbywają się konsultacje, spotkania i debaty dotyczące tworzonej właśnie mapy zagrożeń bezpieczeństwa. Ma ona odzwierciedlać skalę i rodzaje zagrożeń lokalnych społeczności. Policjanci podają w tym celu skrzynką mailową, na którą można przesyłać swoje sugestie i opinie. Zachęcamy do wspólnego tworzenia wielkopolskiej mapy zagrożeń bezpieczeństwa i kontaktu z nami!
…więcej
 
Zaproszenie do udziału w konkursie pod hasłem Dopalacze niszczą życie | Drukuj |
Autor: Administrator   
08.02.2016.

logokwpUbiegły rok, a w szczególności początek letnich wakacji - zarysował się w świadomości społecznej - jako czas niespotykanej do tej pory skali zatruć środkami zastępczymi (dopalaczami). O zagrożeniach tych szeroko informowały media podając liczne przykłady niebezpiecznego wpływu tych substancji i braku możliwości przewidzenia konsekwencji ich zastosowania.

…więcej
 
Poważnych obrażeń doznali nastolatkowie w wypadku pod Jutrosinem | Drukuj |
Autor: Beata Jarczewska   
05.02.2016.

jutrosinWczoraj koło godziny 20.30 na drodze z Jutrosina w kierunku Dłoni miał miejsce wypadek. 18-letni kierowca opla vectry nie opanował prowadzonego pojazdu i uderzył w drzewo. W samochodzie oprócz kierowcy znajdowało się czterech pasażerów, trzech z nich doznało poważnych obrażeń ciała.

Foto ZR

…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 18 z 1416
debaty społeczne
Racism. Say it. Fight it.
informacje-z-odpraw.jpg
z_skrzynka.jpg
logo_nl.jpg
www.pyrek.pl
Dobór do Policji
dobor
Popularne