Komenda Powiatowa Policji w Rawiczu
"Razem podarujmy plaster Markowi" | Drukuj |
Autor: Beata Jarczewska   
23.09.2016.
plakat_a1_1
…więcej
 
Konferencja prasowa - KMZB na terenie powiatu rawickiego | Drukuj |
Autor: Beata Jarczewska   
21.09.2016.

dsc_0540W Komendzie Powiatowej Policji w Rawiczu odbyła się konferencja prasowa dotycząca uruchomienia na terenie powiatu rawickiego Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa. Spotkanie prowadzili Komendant Powiatowy Policji w Rawiczu mł. insp. Radosław Matysiak oraz jego Zastępca nadkom. Marcin Mosiek.

 

 

…więcej
 
Podpisanie listów intencyjnych | Drukuj |
Autor: KWP/BJ   
20.09.2016.
  15 W Komendzie Wojewódzkiej Policji w Poznaniu odbyła się uroczystość podpisania listów intencyjnych, poprzez które Komendant Wojewódzki Policji w Poznaniu objął patronatem kolejne klasy o profilu policyjnym w szkołach ponadgimnazjalnych w województwie wielkopolskim. Jedną z takich szkół jest Zespół Szkół im. Jana Pawła w Jutrosinie.
…więcej
 
KGP - 21 września Europejskim Dniem Bez Ofiar Śmiertelnych Na Drogach - projekt EDWARD | Drukuj |
Autor: KGP   
19.09.2016.
edwardW 2015 r. w wypadkach drogowych na terenie Unii Europejskiej zginęło 26.000 osób, co oznacza, że każdego dnia w UE traci życie 71 osób. Tylko w Polsce w 2015 r. zginęło 2938 osób, a więc średnio 8 osób dziennie. Mimo wielu działań podejmowanych przez instytucje krajowe, jak również organizacje międzynarodowe w dalszym ciągu liczba osób zabitych oraz ciężko rannych jest zatrważająca, co wymusza poszukiwanie nowych form aktywności, których nadrzędnym celem jest poprawa bezpieczeństwa ruchu drogowego.
…więcej
 
Aplikacja Moja Komenda  kontakt z Policją i dzielnicowymi na wyciągnięcie ręki. | Drukuj |
Autor: administrator   
16.09.2016.

mojakomenda 2016Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji uruchomiło nową wersję aplikacji mobilnej „Moja Komenda”, dzięki której odnajdziemy dzielnicowego, który opiekuje się naszym rejonem zamieszkania.

Aplikacja „Moja Komenda” umożliwia wyszukanie każdego dzielnicowego w Polsce. Aby to zrobić wystarczy wpisać np. własny adres zamieszkania, a aplikacja odnajdzie funkcjonariusza, który dba o nasz rejon zamieszkania oraz pokaże, w której jednostce on pracuje. Dzielnicowych możemy wyszukać także po ich imieniu lub nazwisku. Aby połączyć się z funkcjonariuszem wystarczy jedno kliknięcie. Wyszukiwarka dzielnicowych działa w trybie offline. Użytkownik nie musi mieć dostępu do Internetu, aby odnaleźć swojego dzielnicowego.
 
Aplikacja „Moja komenda” zawiera także bazę teleadresową wszystkich komend i komisariatów w Polsce. Dodano do niej dodatkowe jednostki, m.in. rewiry dzielnicowych oraz posterunki. Aplikacja została wyposażona w dwa tryby wyszukiwania informacji. Po włączeniu usług lokalizacyjnych w telefonie sama odnajdzie najbliższe policyjne obiekty. Po przejściu w tryb online wystarczy jedno kliknięcie, by wskazała trasę do najbliższej komendy lub komisariatu. Równie sprawnie połączy nas z dyżurnymi policjantami z wybranej jednostki. Dodatkowo „Moja komenda” umożliwia wyszukanie po nazwie jednostki, ulicy lub kodzie pocztowym.
 
„Moja Komenda” już dziś dostępna jest na telefony z Androidem. Wersja na iOS zostanie opublikowana w ciągu kilku najbliższych dni. Usługa jest bezpłatna.

materiał video KWP Poznań

 
Minister dementuje informacje o zmianach w systemie emerytalnym służb | Drukuj |
Autor: MSWiA   
16.09.2016.

gwiazdaKGP copyMinisterstwo SWiA dementuje doniesienia medialne o planowanych zmianach w systemie emerytalnym pracowników służb mundurowych.

…więcej
 
Akcja "Młody Bohater"  szef MSWiA nagradza bohaterskie zachowania dzieci | Drukuj |
Autor: MSWiA   
16.09.2016.
MBZnasz dziecko, które ocaliło bądź aktywnie przyczyniło się do ocalenia życia innego człowieka? Wyślij jego historię do Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji! Minister Mariusz Błaszczak nagradza i promuje godne naśladowania postawy wśród dzieci i młodzieży. Każdy laureat nagrody otrzyma od szefa MSWiA unikalny, numerowany medal i zostanie wpisany do rejestru młodych bohaterów na stronie internetowej Ministerstwa, gdzie będzie można poznać jego historię.
 
Dotrzeć bezpiecznie do szkoły | Drukuj |
Autor: Katarzyna Starczewska   
01.09.2016.
4Dziś i jutro rawiccy policjanci ruchu drogowego oraz z wydziału prewencji nadzorują bezpieczeństwo najmłodszych. Na ulicach miasta Rawicz oraz sąsiednich gmin policjanci pojawili się w pobliżu większości placówek szkolnych i przedszkolnych.
…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 18 z 1403
pkmp
debaty społeczne
Racism. Say it. Fight it.
informacje-z-odpraw.jpg
z_skrzynka.jpg
logo_nl.jpg
www.pyrek.pl
Dobór do Policji
dobor
Popularne