Komenda Powiatowa Policji w Rawiczu
Prewencja
Działania profilaktyczne - Bezpieczne wakacje 2016 | Drukuj |
Autor: Katarzyna Starczewska   
23.06.2016.
11Już jutro koniec roku szkolnego. Dla naszych najmłodszych mieszkańców powiatu rozpoczną się wakacje. W trosce o bezpieczeństwo najmłodszych dzielnicowi wszystkich gmin powiatu rawickiego wraz z profilaktykiem społecznym w miesiącu czerwcu odwiedzali szkoły podstawowe i przedszkola. Podczas spotkań uczyli dzieci jak być bezpiecznym w wakacje.
…więcej
 
BEZPIECZNE WAKACJE - Uwaga! Nachodzą upały | Drukuj |
Autor: Katarzyna Starczewska   
23.06.2016.
policjapolRawicka policja ostrzega przed nadchodzącymi upałami. Zjawisko to wiąże się z występowaniem wysokich temperatur powietrza, przekraczających 30 ° C.  Spędzanie czasu na słońcu w nadmiernej ilości lub w nagrzanym miejscu może spowodować zmiany termiczne w naszym organizmie, które mogą prowadzić do tragedii. Policjanci apelują do mieszkańców powiatu rawickiego o rozsądne przebywanie na słońcu, nie pozostawianie dzieci, osób starszych czy zwierząt w zamkniętych pojazdach na parkingach oraz o zastosowanie się do kilku zasad bezpieczeństwa.
…więcej
 
Działania prewencyjne "Nielat" | Drukuj |
Autor: Katarzyna Starczewska   
21.06.2016.
1 (2)24 czerwca rawiccy policjanci przeprowadzą wzmożone działania prewencyjne pod kryptonimem „Nielat”. Mają one na celu zwalczanie uciążliwych przestępstw i wykroczeń popełnianych przez osoby nieletnie.
…więcej
 
"Bezpieczny Dzień Dziecka" również z Policją | Drukuj |
Autor: Beata Jarczewska   
14.06.2016.

7Na festynie rodzinnym w Pakosławiu zorganizowanym pod hasłem „Bezpieczny Dzień Dziecka” nie mogło zabraknąć rawickiej Policji. Wśród wielu atrakcji znajdowało się również policyjne stanowisko, na którym dzieci młodzież jak i dorośli mogli znaleźć coś dla siebie.

 

…więcej
 
Uczniowe SP nr 3 zdobyli swój "Pacanów" | Drukuj |
Autor: Beata Jarczewska   
13.06.2016.

1W budynku rawickiej Policji gościliśmy nietypowych gości. Uczniowie ze Szkoły Podstawowej Nr 3 w Rawiczu w ramach Ogólnopolskiej akcji masowego czytania „Jak nie czytam jak czytam” podczas zaplanowanej gry ulicznej „Droga do Pacanowa” przybyli do Policji. Spośród 12-stu drużyn jedna wylosowała Policję,do której dotarła pokonując wiele zadać. Kiedy udało im się dotrzeć do celu czekała na nich nagroda. Policjanci wręczyli dyplom, świadectwo na to, że są młodym pokoleniem, które nie zapomniało o czytaniu książek

…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 9 z 346
pkmp
debaty społeczne
Racism. Say it. Fight it.
informacje-z-odpraw.jpg
z_skrzynka.jpg
logo_nl.jpg
www.pyrek.pl
Dobór do Policji
dobor
Popularne