Komenda Powiatowa Policji w Rawiczu
Prewencja
PaTPORT ZSZ Rawicz na Wigilii w Pałacu w Wilanowie | Drukuj |
Autor: Beata Jarczewska   
08.12.2016.

2Wigilia to dla każdego wyjątkowy i magiczny czas. Właśnie taki wymiar miało wigilijne spotkanie Społeczności programu PaT, które odbyło się 3 grudnia w Oranżerii Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie.

W tym wspaniałym miejscu i na tym wyjątkowym spotkaniu nie zabrakło również wolontariuszy ze szkolnego PaTPORTU w Zespole Szkół Zawodowych w Rawiczu.

 

…więcej
 
Akcja "Pomóż Bezdomym" | Drukuj |
Autor: Katarzyna Starczewska   
08.11.2016.
1Wspólna akcja na rzecz osób bezdomnych Miejsko - Gminnego Ośrodka Wsparcia w Rawiczu, Ośrodka Pomocy Społecznej w Rawiczu, Szkoły Podstawowej nr 4 w Rawiczu oraz Gimnazjum nr 1 w Rawiczu ma na celu niesienie pomocy osobom bezdomnym. W listopadzie ruszyła akcja „Pomóż Bezdomnym”, mająca na celu zbiórkę na rzecz osób bezdomnych.
…więcej
 
Policja radzi. Bądźmy bezpieczni podczas Wszystkich Świętych | Drukuj |
Autor: Beata Jarczewska   
25.10.2016.
groby1Czas przygotowań do dnia Wszystkich Świętych to okres, kiedy dokonuje się porządki na grobach, zakupy, ale także jest to czas, kiedy wyjeżdżamy by odwiedzić rodzinne groby oddalone niejednokrotnie wiele kilometrów od miejsca zamieszkania. Należy pamiętać, że okres świąt świąteczny to moment, kiedy nie wolno nam zapomnieć o własnym bezpieczeństwie.
…więcej
 
Akcja "Młody Bohater"  szef MSWiA nagradza bohaterskie zachowania dzieci | Drukuj |
Autor: MSWiA   
16.09.2016.
MBZnasz dziecko, które ocaliło bądź aktywnie przyczyniło się do ocalenia życia innego człowieka? Wyślij jego historię do Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji! Minister Mariusz Błaszczak nagradza i promuje godne naśladowania postawy wśród dzieci i młodzieży. Każdy laureat nagrody otrzyma od szefa MSWiA unikalny, numerowany medal i zostanie wpisany do rejestru młodych bohaterów na stronie internetowej Ministerstwa, gdzie będzie można poznać jego historię.
 
Bezpieczne rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017 | Drukuj |
Autor: Katarzyna Starczewska   
24.08.2016.
policja_1_kopiaTegoroczne wakacje dobiegają końca. Za chwilę otworzą się drzwi rawickich szkół, w których codziennie uczyć będą się dzieci i młodzież. Po beztroskim wypoczynku i wakacyjnych wojażach nadszedł dla nich czas nauki, wytężonej pracy umysłowej. Wzorem lat ubiegłych rawiccy policjanci przeprowadzą działania zmierzające do zapewnienia bezpieczeństwa najmłodszym pod hasłem „Bezpieczna droga do szkoły" oraz "Idę do szkoły - Bezpieczne rozpoczęcie roku szkolnego"
…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 9 z 356
pkmp
debaty społeczne
Racism. Say it. Fight it.
informacje-z-odpraw.jpg
z_skrzynka.jpg
logo_nl.jpg
www.pyrek.pl
Dobór do Policji
dobor
Popularne