Komenda Powiatowa Policji w Rawiczu
Prewencja
Policjanci w przedszkolu | Drukuj |
Autor: Beata Jarczewska   
11.06.2015.

6Rawiccy funkcjonariusze z drogówki odwiedzili dzieci z przedszkola. Policjanci tłumaczyli maluchom jak dbać o własne bezpieczeństwo na drodze omawiając wiele zagadnień. Dla uatrakcyjnienia pobytu pokazali policyjny sprzęt oraz wyposażenie policyjne. Dzieci z wielka chęcią wcielali się w rolę policjantów, na ich twarzach było widać wiele zadowolenia.

…więcej
 
Rusza kolejna edycja kampanii "Pozory mylą, dowód nie". | Drukuj |
Autor: KGP   
09.06.2015.
 1-165303"Odpowiedzialny sprzedawca” – to hasło V edycji ogólnopolskiej kampanii edukacyjnej „Pozory mylą, dowód nie”, realizowanej przez Związek Pracodawców Przemysłu Piwowarskiego - Browary Polskie we współpracy z Komendą Główną Policji. Celem tegorocznej odsłony programu jest niezmiennie edukacja sprzedawców w obszarze odpowiedzialnej sprzedaży alkoholu. Działania prowadzone będą z wykorzystaniem internetowej platformy edukacyjnej, za pomocą której organizatorzy akcji planują przeszkolić jak największą liczbę sprzedawców z całej Polski.
 
Ogólnopolski Głos Profilaktyki w Rawiczu | Drukuj |
Autor: Beata Jarczewska   
02.06.2015.
12Policjanci, młodzież szkolna i szkolni pedagodzy kolejny raz włączyli się do Ogólnopolskiego Głosu Profilaktyki, akcji zorganizowanej przez społeczność programu ''Profilaktyka a Ty,, Komendy Głównej Policji. Taka akcja to gest poparcia dla życia bez narkotyków, dopalaczy, alkoholu, przemocy i obojętności na drugiego człowieka. Rawicka młodzież pożyteczne przesłanie akcji udowodniła także sprzątaniem lasu. 
…więcej
 
Policjanci na festynie w Dzień Dziecka | Drukuj |
Autor: Beata Jarczewska   
30.05.2015.

_127818_3Funkcjonariusze rawickiej Policji, podobnie jak w minionych latach byli obecni na  rawickim stadionie żużlowym gdzie organizowano festyn z okazji „Dnia Dziecka”. Wśród wielu atrakcji dla najmłodszych znajdowało się również policyjne stanowisko, na którym dzieci oraz młodzież miały okazje między innymi „przymierzyć” się w radiowozie i zrobić pamiątkowe foto. Policjanci swoja obecnością zarówno najmłodszym jak i ich rodzicom sprawili wiele radości.

 
Zapraszamy na Ogólnopolski Głos Profilaktyki | Drukuj |
Autor: Beata Jarczewska   
29.05.2015.

OGPW ramach akcji „Ogólnopolski Głos Profilaktyki”, w najbliższy poniedziałek 1 czerwca, rawicka policja zaprasza do wzięcia udziału w happeningu na Rynku. Tematem przewodnim planowanego przedsięwzięcia jest promowanie zdrowego trybu życia bez uzależnień i sprzeciw wobec szeroko rozumowanej przemocy.

…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 9 z 260
pkmp
debaty społeczne
Racism. Say it. Fight it.
informacje-z-odpraw.jpg
z_skrzynka.jpg
logo_nl.jpg
www.pyrek.pl
Dobór do Policji
dobor
Popularne