Komenda Powiatowa Policji w Rawiczu
Prewencja
Życzenia | Drukuj |
Autor: Beata Jarczewska   
17.04.2014.

 

1117

  Z okazji Świąt Wielkanocnych

wiele spokoju, radości i miłości w gronie najbliższych

wszystkim mieszkańcom powiatu rawickiego,

w imieniu swoim

oraz

policjantów i pracowników cywilnych

życzy:

Komendant Powiatowy Policjiw Rawiczu

  insp. Krzysztof  Nowak

 

 
 
Bądź bezpieczny w świąteczny czas! | Drukuj |
Autor: Henryk Gabryelczyk   
17.04.2014.
policjapolOkres Świąt Wielkanocnych oraz dni je poprzedzające są czasem szczególnym. Niestety rodzi to także zagrożenia, których należy być świadomym, a dzięki temu łatwiej nam będzie zapobiegać zdarzeniom, które narażają na szwank bezpieczeństwo osobiste i Nasze mienie. W tym względzie również obowiązuje stara medyczna maksyma, że lepiej zapobiegać niż leczyć.
…więcej
 
Lekcja z Policją | Drukuj |
Autor: Beata Jarczewska   
15.04.2014.

4aUczennice piątej klasy ze Szkoły Podstawowej w Masłowie odwiedziły rawickich funkcjonariuszy. Wizyta miała związek z dziewiąta międzyszkolna konferencją „Kocham Moje Miasto”, zorganizowaną przez Towarzystwo Przyjaciół Rawicza. Impreza przebiegała pod hasłem ,,Instytucje lokalne na rzecz mieszkańców Rawicza w 25-leciu RP''.

…więcej
 
Policjanci zagrali w Zajączkowym Turnieju Siatkowym | Drukuj |
Autor: Beata Jarczewska   
07.04.2014.

2Policjanci po raz kolejny brali udział w "V Otwartym Zajączkowym Turnieju Piłki Siatkowej". Wśród dziewięciu wystawionych drużyn, nie mogło zabraknąć reprezentacji Policji. Skład drużyny tworzyli funkcjonariusze z rawickiej komendy oraz policjanci Wydziału Konwojowego.   Mecze rozgrywały się na sali sportowej w Gimnazjum w Sierakowie. Mimo szóstego miejsca policjanci nie ukrywali, że dobrze się bawili w sportowym duchu walki,  bowiem celem przedsięwzięcia była integracja społeczeństwa lokalnego  i pracowników rozmaitych instytucji.

Ponad tym wszystkim istotne było również, że podczas turnieju w ramach projektu "Solidarna Szkoła" zorganizowano zbiórkę pieniędzy na pomoc dla Jarka ucznia pierwszej klasy tej szkoły.

…więcej
 
Z wizytą w Zespole Szkole w Miejskiej Górce | Drukuj |
Autor: Beata Jarczewska   
03.04.2014.

2Rawiccy funkcjonariusze byli obecni podczas Otwartych Dni Zespołu Szkół w Miejskiej Górce. Szkoła ta w związku z podpisanym porozumienie z Wielkopolskim Komendantem Wojewódzkim w Poznaniu, jako jedyna w rawickim powiecie oferuje młodzieży kontynuowanie nauki w liceum o kierunku policyjno-prawnym. W spotkaniu z młodzieżą policjantom towarzyszyli także funkcjonariusze służby więzienne, którzy również rozpoczynają współprace z wspomnianą szkołą.

…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 9 z 187
debaty społeczne
Racism. Say it. Fight it.
informacje-z-odpraw.jpg
z_skrzynka.jpg
logo_nl.jpg
www.pyrek.pl
Dobór do Policji
dobor
Popularne