KPP Rawicz

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Aplikacja Moja Komenda
Głuchoniemi
Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI
Ochrona Prawna Policjanta

Najczęściej czytane

 1. #GaszynChallenge wspólna nominacja wspólna realizacja

  Policjanci i strażacy i medycy z Rawicza wspólnie zostali nominowani do #GaszynChellenge pompujemy dla Wojtusia. Mundurowi bez mrugnięcia okiem przyjęli wyzwanie.

 2. Zatrzymany 20-latek miał ponad pół kilograma narkotyków

  Rawiccy kryminalni zatrzymali mieszkańca Miejskiej Górki, który miał ponad pół kilograma amfetaminy i kilkadziesiąt tabletek ekstazy. Mężczyzna w przeszłości nie był karany. Teraz odpowie za posiadanie znacznych ilości narkotyków, za co grozi mu do 10 lat więzienia.

 3. Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI

  Jeśli chcesz w życiu robić coś pożytecznego, czuć wyjątkowość swojej profesji i mieć stabilną pracę to znaczy, że i Ty możesz zostać Policjantem. Ciekawa praca czeka na Ciebie.

 4. Skradziono mercedesa

  Rawiccy funkcjonariusze szukają złodzieja białego Mercedes Sprintera, który w nocy 18 na 19 czerwca br. skradł auto z terenu firmy. Dostawczy bus-chłodnia załadowany był wyrobami wędliniarskimi. Pokrzywdzony, straty wyceniła na ponad 50 tysięcy złotych. Osoby, które mają jakiekolwiek informacje na temat okoliczności zaistniałego przestępstwa proszone są o kontakt z miejscową policją, zapewniamy anonimowość.

 5. Bez prawa jazdy, bez kasku, na quadzie niedopuszczonym do ruch

  23-latek kierujący holowanym quadem wjechał w zaparkowany pojazd. Mężczyzna stracił panowanie nad czterokołowcem, w chwili kiedy zerwała się linka holownicza. Jednak to nie wszystko, sprawca nie miał uprawnień do kierowania, nie miał kasku ochronnego, quad nie był dopuszczonym do ruchu a kolega, który go ciągnął uciekła z miejsca.

 6. Awanse dla rawickich policjantów

  W dniu dzisiejszym w rawickim ratuszu odbyły się obchody Święta Policji. W uroczystości uczestniczyli zaproszeni goście, policjanci i policjantki, pracownicy rawickiej Policji oraz przedstawiciel Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu - mł. insp. Jacek Polcyn.

 7. Święto Policji

 8. Obchody Święta Policji i awanse dla rawickich policjantów

  W piątek w rawickim ratuszu odbyły się obchody Święta Policji. W uroczystości uczestniczyli zaproszeni goście, policjanci i policjantki, pracownicy rawickiej Policji oraz przedstawiciel Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu - mł. insp. Stanisław Małecki.

 9. Seniorze! Nie daj się oszukać

  Po raz kolejny policjanci apelują do osób starszych o nieprzekazywanie pieniędzy osobom, które podają się za funkcjonariuszy. Wielkopolscy policjanci w przeciągu kilku dni otrzymali kilka zgłoszeń o oszustwach i usiłowaniach wyłudzenia pieniędzy od osób starszych. Nie dajmy się oszukać. Ostrzegamy, aby w kontaktach z obcymi, również przez telefon, być bardzo ostrożni.

 10. Włamywacz zatrzymany

  39-latek z powiatu górowskiego stanie przed sądem. Rawiccy kryminalni udowodnili mu, że włamał się do domu oraz wyciął katalizator z mitsubishi. Mężczyzna w przeszłości miał już konflikt z prawem, tym razem grozi mu do 10 lat więzienia.