KPP Rawicz

Ważne informacje - 5 artykułów

Najczęściej czytane

 1. Uwaga. Oszuści posługują się nową metodą, podszywając się pod OLX

  Rawicka policja prowadzi postępowania, gdzie pokrzywdzone osoby zostały oszukane przez sprawców podszywających się pod platformę OLX. Ofiarami oszustów działających w ten sposób zostały już cztery osoby, łączna suma strat jakie poniosły to ponad 10 tysięcy złotych. Apelujemy o rozwagę i ostrożność.

 2. Nowy radiowóz Dacia Duster w rawickiej Policji

  Nowa Dacia Duster z napędem na cztery koła to kolejne auto, które zasili flotę rawickich funkcjonariuszy. Policja dokonała zakupu samochodu przy wsparciu finansowym Gminy Rawicz, Gminy Miejska Górka oraz Starostwa Powiatowego w Rawiczu. Pojazd tego typu niewątpliwie wpłynie na skuteczność pracy policjantów, co zapewne przełoży się na poprawę bezpieczeństwa lokalnych mieszkańców.

 3. Uciekał przez trzy powiaty, bo był w szoku

  23-latek z powiatu milickiego nie zatrzymał się do kontroli drogowej, bo nie miał prawa jazdy. Uciekając rozbił trzy pojazdy w tym policyjny radiowóz. Naraził na niebezpieczeństwo pasażerki znajdujące się razem z nim w samochodzie. Wszytko dlatego, że jak przyznał wystraszył się. Teraz grozi mu do 5 lat więzienia.

 4. Święto Policji

 5. Awanse dla rawickich policjantów

  W dniu dzisiejszym w rawickim ratuszu odbyły się obchody Święta Policji. W uroczystości uczestniczyli zaproszeni goście, policjanci i policjantki, pracownicy rawickiej Policji oraz przedstawiciel Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu - mł. insp. Jacek Polcyn.

 6. Uroczysta zbiórka rawickiej Policki

 7. Małżeństwo oszustów nie uniknie kary

  Małżeństwo odpowie za szereg oszustw. Para zakładała konta na dane innych osób, następnie zaciągała kredyty w wysokości od kilkuset do kilku tysięcy złotych. Wobec kobiety zastosowano dozór policyjny, mężczyzna decyzją sądu trafił do aresztu na okres 3 miesięcy. Oszustom grozi do 8 lat więzienia.

 8. Nietrzeźwy obywatel Ukrainy zatrzymany przez rawiczanina

  37-letni obywatel Ukrainy odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. Sprawca przestępstwa, stwarzającego bardzo poważne zagrożenie w ruchu drogowym został zatrzymany przez rawiczanina i oddany w ręce Policji.

 9. Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI

  Jeśli chcesz w życiu robić coś pożytecznego, czuć wyjątkowość swojej profesji i mieć stabilną pracę to znaczy, że i Ty możesz zostać Policjantem. Ciekawa praca czeka na Ciebie.

 10. Obchody Święta Policji i awanse dla rawickich policjantów

  W piątek w rawickim ratuszu odbyły się obchody Święta Policji. W uroczystości uczestniczyli zaproszeni goście, policjanci i policjantki, pracownicy rawickiej Policji oraz przedstawiciel Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu - mł. insp. Stanisław Małecki.