Zaginęła Patrycja Frąckowiak - Aktualności - KPP Rawicz

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zaginęła Patrycja Frąckowiak

Data publikacji 05.12.2017

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Rawiczu poszukują 14-letnią Patrycję Frąckowiak mieszkankę Rawicza. Dziewczyna wczoraj rano wyszła z domu do szkoły i już nie wróciła.

Zaginiona w dniu 4 grudnia br. o godz. 6.50 wyszła z domu udając się do szkoły. Do domu już nie wróciła, nie nawiązał też z najbliższymi żadnego kontaktu. Zaniepokojona rodzina zgłosiła fakt zaginięcia dziewczyny

Rysopis: wzrost około 164 cm, szczupłej budowy ciała, włosy do ramion, proste, koloru ciemnego, twarz owalna, oczy niebieskie, nosi okulary korekcyjne ramki koloru czerwonego. Wiek z wyglądu 14-16 lat. W chwili zaginięcia ubrana była w kurtkę długości do kolan z kapturem koloru czarnego, spodnie koloru czarnego na nogach miała sportowe obuwie koloru czarnego ze znaczkiem Nike koloru różowego. Miała ze sobą czarną torebkę.

Policja, zwraca się do wszystkich osób, które mogą udzielić jakichkolwiek informacji na temat zaginionej jej miejsca pobytu, z prośbą o kontakt z funkcjonariuszami z Komendy Powiatowej Policji w Rawiczu pod numer telefonu 065 546 6209 lub całą dobę pod numerami 065 546 6200 oraz 997.