W Rawiczu skradziono samochód marki Citroen Saxo. - Aktualności - KPP Rawicz

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

W Rawiczu skradziono samochód marki Citroen Saxo.

Data publikacji 16.10.2017

W minioną sobotę rawiccy policjanci przyjęli zgłoszenie dotyczące kradzieży pojazdu z terenu Rawicza z ulicy Kopernika. Pokrzywdzony mieszkaniec Rawicza w godzinach porannych zauważył brak swojego samochodu Citroena Saxo, którego kradzież nastąpiła w nocy z piątku na sobotę.

Wartość pojazdu pokrzywdzony wycenił na 2000 zł. Skradziony pojazd był koloru bordowego z nadwoziem typu hatchback, pięciodrzwiowy.  Cechami szczególnymi są uszkodzenia powłoki lakierniczej tj. odpryski na masce oraz na dachu łuszczenie się lakieru a ponadto na lewym błotniku było głębokie przerysowanie oraz delikatne wgniecenie tylnych lewych drzwi, posiadał tablice rejestracyjne o początkowym wyróżniku PRA.

Zwracamy się do obywateli o pomoc w ujawnieniu skradzionego pojazdu, apelujemy o zwracanie uwagi za pojazdem marki Citroen Saxo, na porzucone pojazdy (także bez tablic rejestracyjnych)  m.in. w lasach, na oddalonych od skupisk miejskich i wiejskich parkingach, w pobliżu pól, w miejscach rzadko uczęszczanych.

Jeśli ktokolwiek posiada informację na temat poszukiwanego przez Policję pojazdu lub ma informację na temat jego kradzieży prosimy o kontakt z tutejszą jednostką pod numerem alarmowym 997 lub 65 546 62 00.